Vas skål skålfat Japan

Vas skål skålfat Japan
Vas skål skålfat Japan
Vas skål skålfat Japan
Vas skål skålfat Japan
Vas skål skålfat Japan
Vas skål skålfat Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, SKÅL, SKÅLFAT, porslin, 18/1900-tal, Japan, dekor i underglasyrblått och rött, skålfatets diameter 26 cm

Skador, lagingar

206274

2013-09-30