Bruno Lundkvist oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
LUNDKVIST, Bruno (1948): Tjäder i vårvinterlandskap, signerad och daterad 1976, olja på duk, 68x94 cm
Kuntoraportti
206289
Päivämäärä:
2013-09-30