Bruno Lundkvist oljemålning

Bruno Lundkvist oljemålning
Bruno Lundkvist oljemålning
Bruno Lundkvist oljemålning
Bruno Lundkvist oljemålning
Bruno Lundkvist oljemålning
Bruno Lundkvist oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

LUNDKVIST, Bruno (1948): Tjäder i vårvinterlandskap, signerad och daterad 1976, olja på duk, 68x94 cm

Kuntoraportti

206289

Päivämäärä:

2013-09-30