Brödkorg 1800-tal

Brödkorg 1800-tal
Brödkorg 1800-tal
Brödkorg 1800-tal
Brödkorg 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BRÖDKORG, 1800-tal, senempire, bemålad plåt, längd 33 cm

Slitage

206304

2013-09-30