Medaljong/fotogömma

Medaljong/fotogömma
Medaljong/fotogömma
Medaljong/fotogömma
Medaljong/fotogömma

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

MEDALJONG/ FOTOGÖMMA, 1800-tal, miniatyrmålning på ben i ram av förgylld metall, baksida med fotogömma med fasettslipat glas, höjd ca 6 cm

206345

2013-10-02