Tennfat Carl Petter Eckerström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, tenn, stämplad Carl Petter Eckerström Västerås 1849, diameter 35 cm

Spricka och ytskador

206346

2013-09-30