Stolar Bodafors bord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, design B Fridhagen för Bodafors, svart skinnklädsel, BORD, med 2 iläggsskivor, design B Fridhagen för Bodafors, valnötsfaner, höjd 73, diameter 115, total längd med iläggsskivor 225 cm
Ytslitage på bordet, stolarna med tryckmärken
206359
2013-09-30