Stolar Bodafors bord

Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord
Stolar Bodafors bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, design B Fridhagen för Bodafors, svart skinnklädsel, BORD, med 2 iläggsskivor, design B Fridhagen för Bodafors, valnötsfaner, höjd 73, diameter 115, total längd med iläggsskivor 225 cm

Ytslitage på bordet, stolarna med tryckmärken

206359

2013-09-30