Matbord England 1800-tal

Matbord England 1800-tal
Matbord England 1800-tal
Matbord England 1800-tal
Matbord England 1800-tal
Matbord England 1800-tal
Matbord England 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, England, fanér i flertal träslag, hjultrissor, 2-delat med iläggsskiva, fällbara skivor, pelarfötter, mått inklusive iläggsskiva, höjd 72, 107x242 cm

Slitage, smärre fanérskador, benställning med lagning

206367

2013-10-06