Matbord England 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1800-tal, England, fanér i flertal träslag, hjultrissor, 2-delat med iläggsskiva, fällbara skivor, pelarfötter, mått inklusive iläggsskiva, höjd 72, 107x242 cm
Slitage, smärre fanérskador, benställning med lagning
206367
2013-10-06