Toilettebord med stol
2013-10-06
206368
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TOILETTEBORD, STOL, 1900-talets första hälft, nygustaviansk stil, bemålad, höjd ca 75, 105x46 cm, nyckel medföljer
Slitage, skiva med fläckar, smärre färgborfall, stol med lagning, spegeldel bortmonterad