Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
LARSEN, Christian Björn (1931-1993): "Förtroende", sign och daterad Chr Björn Larsen 72, olja på pannå, 46x35 cm
206405
2013-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här