Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, Louis XVI-stil, skuren dekor, spår av förgyllning, längd 142 cm
Lagningar, skador, saknar klädsel
206417
2013-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här