Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SKÄNKSKÅP, 1900-talets början, bemålat, höjd 222, 92x56 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
206424
2013-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner