Byrå 1800-talets första hälft

Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft
Byrå 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, 3-lådig, bemålad, beslag i mässing, höjd 92, 119x47 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

206425

2013-10-01