Byrå 1800-talets första hälft
Closed
2013-10-01
206425
| Sold for | 3 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, 3-lådig, bemålad, beslag i mässing, höjd 92, 119x47 cm
Nyckel saknas, bruksslitage