Peter Dahl färglitografi
2013-10-01
206439
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör signerad och daterad Peter Dahl -73, 13/260, färglitografi, 51x78 cm