Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, ea 5, färglitografi, 59x78 cm

206465

2013-10-01