Vätskekompass Lyth

Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth
Vätskekompass Lyth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets första kvartal, märkt Lyth Stockholm, svartlackerad mässing, kardanupphängning, diameter 22 cm,
PROVENIENS: Motorpråmen "Evald", dokument medföljer

206475

2013-10-13