Pierre Alechinsky färgetsning

Pierre Alechinsky färgetsning
Pierre Alechinsky färgetsning
Pierre Alechinsky färgetsning
Pierre Alechinsky färgetsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALECHINSKY,Pierre (född 1927): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Alechinsky 75/80, 27x36 cm

206484

2013-10-01