Glasskulptur

Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta 1960-70-tal, i form av isblock med eskimå, signerad KOSTA 10 D V.LINDSTRAND/, höjd 32 cm

206493

2013-10-01