Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 49.54, färglitografi, 38x57 cm

206495

2013-10-01