Roland Svensson färglitografi
2013-10-01
206536
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinterhav", signerad Roland S, 225/260, färglitografi, 36x50 cm