Erik Jerken olja på duk

Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Hamnmotiv i Stockholm, signerad Jerke, olja på duk, ca 55x46 cm

206544

2013-10-01