Stolar 1 par gustavianska

Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete

Förstärkta undertill, slitage

206559

2013-10-01