Stolar 1 par gustavianska
2013-10-01
206559
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete
Förstärkta undertill, slitage