Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, vitlackerade, draghandtag i mässing, sannolikt NK 1970-tal, höjd 61, 42x51 cm, BYRÅ, höjd 61, 42x100 cm
Smärre ytslitage, tryckskada
206591
2013-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här