Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARZT, Benno (född 1941): "En molnig dag", signerad och daterad 2010, akryl på duk, 120x100 cm
206616
2013-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här