Charles Calderon oljemålning

Charles Calderon oljemålning
Charles Calderon oljemålning
Charles Calderon oljemålning
Charles Calderon oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CALDERON, Charles-Clément, (1864/70-1906): Venedigmotiv, signerad C Calderon, olja på pannå, 27x35 cm

206644

2013-10-03