Leksaker
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKER, 3 st, BIL, Schuco Kommando Anno 2000, urverksdriven 1930-tal, , FLICKA MED SKRIVMASKIN, batteridriven, 1950-60-tal, TRUMSPELANDE APA, uirverksdiven, 1950-60-tal, bilens längd 14 cm
Skador, funktioner ej prövade
206654
2013-10-01