Leksaker

Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKER, 3 st, BIL, Schuco Kommando Anno 2000, urverksdriven 1930-tal, , FLICKA MED SKRIVMASKIN, batteridriven, 1950-60-tal, TRUMSPELANDE APA, uirverksdiven, 1950-60-tal, bilens längd 14 cm

Skador, funktioner ej prövade

206654

2013-10-01