Tillskriven Carl Peter Hilleström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HILLESTRÖM, Peter (1760-1812), tillskriven: Landskap med kyrka, olja på duk, 48x39 cm
PROEVENIENS: Inköpt Tynnelsö auktion 12/9.1927

Tryckskada, krackeleringar

206658

2013-10-01