Kinesiskt porslin

Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 5 st., GALLERSKÅL på fat, porslin, Kina, 1800/1900-tal

Nagg

206664

2013-10-03