Madeleine Pyk olja Motiv från Mosebacke
Closed
2013-10-04
206666
| Sold for | 9 400 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Mosse" (Mosebacke), signerad M Pyk, olja på duk, 30x44 cm