Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): Skolan, signerad och daterad Greiber-75, olja på duk,
Utställningsetikett Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm

206687

2013-10-02