Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Vintermarknad", signerad Greiber, olja på pannå, 28,5x29 cm

206695

2013-10-03