Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKARP, Birger (1900-tal): "Figurer", etikett a tergo "Birger Skarp figurer Paris 1961", olja på duk, 73x54 cm
206697
2013-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här