Birger Skarp oljemålning

Birger Skarp oljemålning
Birger Skarp oljemålning
Birger Skarp oljemålning
Birger Skarp oljemålning
Birger Skarp oljemålning
Birger Skarp oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKARP, Birger (1900-tal): "Figurer", etikett a tergo "Birger Skarp figurer Paris 1961", olja på duk, 73x54 cm

206697

2013-10-02