Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Pojke i folkdräkt, signerad och daterad Jolin 1967, olja på duk, 65x54 cm

206731

2013-10-02