Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, höjd 250, 217x59 cm
Repor och småskador, nycklar saknas
206732
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här