Klubbat för:
16 500 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, höjd 250, 217x59 cm
Zustandsbeschreibung
Repor och småskador, nycklar saknas
206732
2013-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner