Bokskåp nyrenässans

Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans

Klubbat för:

16 500 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, höjd 250, 217x59 cm

Zustandsbeschreibung

Repor och småskador, nycklar saknas

206732

2013-10-04