Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (4) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, 26x24 - 35x25 cm, med dedikation

1 med trasigt glas, gulnader

206765

2013-10-02