Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (4) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, 26x24 - 35x25 cm, med dedikation
1 med trasigt glas, gulnader
206765
2013-10-02