Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, gjuten signatur Samuel Weygang, Stockholm 1785, höjd 18 cm
Bristningar, manschettens krage med omfattande skador, bucklor
206766
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här