Ljusstakar i tenn Samuel Weygang Stockholm 1785

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, gjuten signatur Samuel Weygang, Stockholm 1785, höjd 18 cm

Bristningar, manschettens krage med omfattande skador, bucklor

206766

2013-10-03