Kolonnskåp Karl Johan
2013-10-02
206772
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KOLONNSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, fanerat i mahogny, höjd 140, 60x38 cm
Nyckel nyckelskylt, dekorlister saknas, skador