Kolonnskåp Karl Johan

Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, fanerat i mahogny, höjd 140, 60x38 cm

Nyckel nyckelskylt, dekorlister saknas, skador

206772

2013-10-02