Oljemålning ros

Oljemålning ros
Oljemålning ros
Oljemålning ros
Oljemålning ros
Oljemålning ros
Oljemålning ros

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben med rosor, bär signatur Ch. Byr, olja på duk, 38x46 cm

Krackelyr

206780

2013-10-02