Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GREIBER, Gunnar (född 1919): "Finheten", signerad Greiber, olja på duk, 97x97 cm
Utställningsetikett Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm
Färgbortfall
206803
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här