Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Finheten", signerad Greiber, olja på duk, 97x97 cm
Utställningsetikett Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm

Färgbortfall

206803

2013-10-03