Evald Kallstenius oljemålning

Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Gran i månsken, signerad och otydligt daterad Evald Kallstenius, olja på duk, 65x80 cm

Färgbortfall

206806

2013-10-02