Etuier glasögonfodral penna i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETUI, emblem med Svenska Motorcykel Klubben , GLASÖGONFODRAL, TÄNDSTICKSHÅLLARE, THE SWANPEN, New York, ETUI, silver, 18/1900-tal

Delvis med gravyrer och bucklor

206809

2013-10-03