Sture Svenson oljemålning

Sture Svenson oljemålning
Sture Svenson oljemålning
Sture Svenson oljemålning
Sture Svenson oljemålning
Sture Svenson oljemålning
Sture Svenson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSON, Sture (född 1913): Komposition med hus, olja på pannå, signerad Sture Svenson, 23x32 cm

206813

2013-10-02