Vas, Gustavsberg, studio, 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Gustavsberg,1950-tal, studioarbete, otydligt signerad, höjd ca 26 cm

206831

2013-10-02