Bordsur i porslin

Bordsur i porslin
Bordsur i porslin
Bordsur i porslin
Bordsur i porslin
Bordsur i porslin
Bordsur i porslin
Bordsur i porslin
Bordsur i porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, porslin, 1900-talets första hälft, höjd 43 cm

Skador

206847

2013-10-02