Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 2 st., Peter Arnesson (född 1957): Porträtt, etsning, signerad H.C., 28x20 cm. Gudmar Olovson (född 1936): Par, signerad och numrerad 136/300, litografi, 45x25 cm
206867
2013-10-05