Olovson och Arnesson 2 grafiska blad

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 2 st., Peter Arnesson (född 1957): Porträtt, etsning, signerad H.C., 28x20 cm. Gudmar Olovson (född 1936): Par, signerad och numrerad 136/300, litografi, 45x25 cm

206867

2013-10-05