Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, empirestil, liggande kvinna med amfora, höjd 30 cm
Emaljtavlan med nagg, nyckel och pendel finns
206889
2013-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här