Bordspendyl 1800-tal
Vollendet
2013-10-05
206889
| Höchstes Gebot | 9 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-tal, empirestil, liggande kvinna med amfora, höjd 30 cm
Emaljtavlan med nagg, nyckel och pendel finns