Broderi Kina

Broderi Kina
Broderi Kina

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRODERI, 1900-tal, delvis siden, Kina, dekor av drakar, 95x140 cm

Smärre skador, fläckar

206890

2013-10-02