Broderi Kina
Valmis
2013-10-02
206890
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BRODERI, 1900-tal, delvis siden, Kina, dekor av drakar, 95x140 cm
Smärre skador, fläckar